telefon: (83) 342-17-37

e-mail: sportel@o2.pl

Dzień Rodziny

min_rodzina

31 maja w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Rodziny.

Na tej niezwykłej imprezie plenerowej panowała od początku do końca radosna atmosfera zabawy, ponieważ organizatorzy bardzo się postarali i zaproponowali moc atrakcji, aby wywołać promienne uśmiechy na twarzach dzieci w dniu ich święta oraz na twarzach członków ich rodzin i wszystkich uczestników.

Na początku pani Dyrektor przywitała zebranych i złożyła serdeczne życzenia z okazji ich święta dzieciom i rodzicom. W dalszej kolejności uczniowie zaprezentowali zebranym przygotowaną część artystyczną. Były to piosenki, wiersze, układy taneczne i krótka inscenizacja. Występy zakończył pokaz grupy tanecznej pod kierunkiem uczennicy klasy 7 – Gabrysi.

Wszyscy uczniowie zaśpiewali 100 lat i wręczyli rodzicom laurki oraz własnoręcznie wykonane upominki. Następnie mamy miały okazję uczestniczyć w spotkaniu z kosmetyczką przy kawie i ciastku.

Dalsza część uroczystości odbyła się na szkolnym boisku, gdzie na zebranych czekały różne atrakcje: dmuchany zamek – zjeżdżalnia, wata cukrowa, lody, prezentacja wozu i sprzętu strażackiego z OSP Ortel Książęcy Pierwszy, spotkanie z krótkofalowcem, malowanie twarzy, stanowisko do robienia baniek mydlanych, mecz piłki nożnej, pieczenie kiełbasek na ognisku. Atrakcyjne zabawy ruchowe przeprowadziły też panie z GOK, z Perkowic i Dokudowa.

W przygotowanie powyższych atrakcji zaangażowało się całe grono pedagogiczne, dyrekcja, pracownicy obsługi oraz Rada Rodziców. Serdecznie dziękujemy też sponsorom: Radzie Rodziców za opłacenie zjeżdżalni i zakupienie lodów oraz księdzu proboszczowi za kiełbaski na ognisko.

Organizatorzy mają nadzieję, że główne cele festynu, czyli integracja społeczności nauczycieli, uczniów, rodziców i zacieśnianie więzi rodzinnych zostały osiągnięte. Dobrej zabawie sprzyjała nawet aura, która ostatnio była wyjątkowo kapryśna.

Jedna odpowiedź

  1. Insightful read! I found your perspective very engaging. For more information, visit: READ MORE. Eager to see what others have to say!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *