telefon: (83) 342-17-37

e-mail: sportel@o2.pl

Bal Karnawałowy

423132977_367210159505779_7400423493927288510_n

W czwartek 25 stycznia 2024r. w Szkole Podstawowej w Ortelu Książęcym Drugim odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkie dzieci. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w piękną salę balową. Uczniowie przebrani w kolorowe stroje, wcielili się w różne role- bohaterów znanych bajek i filmów czy popularnych zawodów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki za sprawą DJ Fantomasza bawili się znakomicie. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach.
Zgodnie z tradycją szkoły, w okresie karnawału w progi naszej szkoły zawitał też długo oczekiwany gość- Święty Mikołaj. Na tę chwilę ze szczególną niecierpliwością czekały najmłodsze dzieci, ale także Ci troszkę starsi. Cóż to była za radość i jakie emocje…Wszyscy zostali obdarowani prezentami. Święty Mikołaj obiecał również, że odwiedzi naszą szkołę w przyszłym roku – o ile wszyscy będą grzeczni!
Potem był dalszy ciąg zabawy pod okiem wodzireja. Wszyscy bawili się wyśmienicie, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze i dał chwile wytchnienia od codziennej nauki.
Do tego, aby wspólna zabawa karnawałowa udała się przyczyniła się Rada Rodziców, dzięki której mógł gościć w naszej szkole DJ Fantomasz i Święty Mikołaj.
Kolejny bal karnawałowy już za rok!